| denykiss a întrebat:

Fetelor, mamele voastre poarta chilot tanga (bikini)? Daca da, vi se pare normal?

Răspuns Câştigător
| dragutzairina a răspuns:

Buna! Mama mea nu poarta. Dupa parerea mea acesti chiloti se poarta pana la o anumita varsta care dupa mine este 30-maxim 35 de ani. Dupa aceea nu mi se pare normal sa ii poarte. fundita? puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Draguta, imi vine si sa rad, si sa fac cu capul a paguba. Intrebarea ta este dovada de superficialitate si de lipsa de consideratie. Gandeste-te cum va fi peste 20-30 de ani, cand vei avea si tu copii si un sot plictisit, oare cu ce il vei mai atrage? "Parfumul" de la mancare, izmanute pana la genunchi, laibar?

| denykiss explică (pentru Zenithf):

Hehe, cred ca ai dreptate happy

| Crucified a răspuns:

Tu crezi că stau să mă uit? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare normal ca orice femeie sa poarte ce chiloti ii plac ei indiferent de varsta.

| Zenithf a răspuns (pentru anonim_4396):

Si uneori si ce-i place la sotu'...winking

| denykiss explică (pentru anonim_4396):

Si asta e drept! big grin

| miru20cmrecords a răspuns:

Mama nu poarta dar mie mise pare normal sa poarta.

| denykiss explică (pentru miru20cmrecords):

Merci de raspuns! happy

| lulugabi a răspuns:

Nu,mama nu poarta.Dar sunt buni, daca porti un pantalon mai transparent si ti se vad chilotii e urat sa se vada ditamai budigaii pe tine.Iar cu tanga nu se mai vede asa urat.Mi s-ar parea ciudat sa poarte mama.

| denykiss explică (pentru lulugabi):

Si mie mi se par buni/imi plac, numai parca e un pic ciudat sa porti aceeasi chiloti ca mama ta...hee hee laughing

| Mfskrwksu a răspuns:

Da