| Anca5 a întrebat:

Mamele voastre poartă tanga? Dacă da, cum vi se par?

23 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poartă o prietenă.
Ca talanga balanga din Katanga.

| Catrice a răspuns:

Mișto.

| Sofer a răspuns:

Foarte sexi. Mai ales dacă ar fi fost step mom.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perversule du te la balamuc tu si cumpănasu obsedati sexual.

| mihaela000ela a răspuns:

Mame sexy! fiecare poarta ce-i place si cum se simte bine.Nimeni nu poate judeca comportamentul, in materie vestimentara, al unei persoane. Ceea ce mie imi place, poate fi neconform cu principiile tale.„cum grano salis", cum spuneau latimii...;

| AlexAL275 a răspuns:

Doamne Cornele, nici nu-mi imaginam că cineva ar întreba așa ceva. Revenind la întrebare, cred că depinde de gusturi și de vârstă. Cred că femeile mult mai tinere ar fi mai predispuse să poarte tanga, acum asta e doar o părere. O zi minunată!

| Anca5 explică (pentru AlexAL275):

Doar curiozitate, a mea nu este chiar tânără are 46 de ani

| Iuliana2018 a răspuns:

Păi și cu te te afectează dacă poartă sau nu? Oricum, ar trebui să fie decizia ei ce poartă și se simte comod și ce nu.

| Anca5 explică (pentru Iuliana2018):

Nu ma afectează cu nimic, dar îmi place ca e o mama moderna și vrea sa arate bine si eram curios dacă si ale voastre poarta

| Iuliana2018 a răspuns (pentru Anca5):

Știi cum e..acum depinde și de alte aspecte precum vârsta, evident că dacă mama ta e relativ mai tânără e mai probabil să poate decât o mamă de nu știu, 50+ ani.

| Anca5 explică (pentru Iuliana2018):

Nu este tocmai tanara, are 46 de ani

| Iuliana2018 a răspuns (pentru Anca5):

Dar nu este nici tocmai bărână tongue

| Anca5 explică (pentru Iuliana2018):

Arata foarte bine și multa lume ii zice asta

| NotNamed a răspuns (pentru Anca5):

Esti cam ciudatel cu intrebarea asta..nu m.as mira sa ai si fantezi cu maica.ta

| Iuliana2018 a răspuns (pentru Anca5):

Well, atunci ar fi cazul să fii mândru de mama ta ^_^

| Anca5 explică (pentru NotNamed):

Eu zic ca te înșeli..de la a pune o întrebare și ce zici tu ...nu exista legătură

| Iuliana2018 a răspuns (pentru NotNamed):

Poate dacă ar descrie mai mult ar da fantezii și altora laughing

| Anca5 explică (pentru Iuliana2018):

Sunt. Mama ta cum este?

| Anca5 explică (pentru Iuliana2018):

Cum ar fi?

| Iuliana2018 a răspuns (pentru Anca5):

Hm, e un om decent și mai mult de atât nu cred că am investit timp ca să observ.

| Anca5 explică (pentru Iuliana2018):

Am înțeles. Mulțumesc de răspuns!