| pynnk a întrebat:

Fetele am si eu o mare problemacrying in zona inghinala ma fac cu crema dar nu se ia tot sad si in plus de asta in cateva zile este la loc.sa ma duc la salon imi este frica dar si rusine >:" laughing cu aparatul doare ingrozitor, as incerca cu benzi de la veet ..imi este frica de durere, sunt sensibila :d crying( ce pot face ce este mai bun ajutati-ma va rog frumos acum pe 1 iunie vreau sa ma duc la piscina si nu stiu cum sa scap.voi cum procedati? :X (va rog frumos fara critici ) multumesc:*

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

La cosmetica, nu costa o avere.

| pynnk explică (pentru Mihaela1964):

Nu este vorba de bani
este vorba ca imi este rusine si frica de durere ..sunt rea de durere si +ca este o zona foarte sensibila

| Mihaela1964 a răspuns (pentru pynnk):

Atunci ai grija cand aplici crema sa nu se ia de pe piele, deci sa nu te misti pret de 5 minute; se va lua.

| Yasemyn a răspuns:

Hey,daca vrei sa fii frumoasa,trebuie sa suferi putin...
Cea mai buna metoda este cu aparatul...
Iar daca parul este prea mara, da-l cu bicul apoi cu aparatul, pentru a smulge parul din radacini(merge si cu benzi, dar sunt mai costisitoare), eu asa ma fac si am rezultate timp de 2 saptamani...

Bafta