| anonim_4396 a întrebat:

Fetele care merg la solar. spune-ti-mi si mie va rog cum este, cat trebuie sa stau la inceput, daca trebuie sa folosesc vreo lotiune protectoare, daca voi fi singura in camera in care se afla solarul sau sunt si alte fete...

1 răspuns:
| bya173 a răspuns:

Pentru incepu doar 5 minute(primele 2-3 sedinte) api cate jumate de ora... nu este nnegesara lotiunea... pai daca vei fi singura sau nu depinde cate solare are salonul dar dc nu mergi la salon sa intrebi pentru ca depinde