| Dalmore a întrebat:

Fetele, cat investiti lunar in ingrijirea voastra? Ma refer la bani. In produse etc.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu am cum sa estimez asa ceva pentru ca intr-o luna mi se termina gelul de curatare si alte produse si trebuie sa le recumpar, in alta luna nu am de cumparat nimic si tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumpar nimic lunar pentru ca n-am un produs care sa mi se termine asa repede. Imi colorez parul lunar dar o luna il fac cu nuantator ( 18 lei ) si urmatoarea luna combin fuxina, violet de gentiana ( 14 lei alea doua dar imi ajung pentru 2-3 utilizari ) si colorant alimentar rosu ( 2 lei o utilizare ) ca sa imi fac ombre. Ultima data cand am cumparat produse pentru ten a fost acum 2 luni si preconizez ca o sa mai ma tina inca 2 luni - am dat 130 pe 3 produse. ( ser cu peptide, ser cu acid hialuronic si crema hidratanta ). Exfoliantii chimici ii cumpar anual si atunci dau cam 300 lei. Pasta de dinti nu mi se termina lunar pentru ca mereu cumpar doua pe care le combin pe periuta cand le folosesc. Tu? happy

| Andwta a răspuns:

Nu investesc prea mult. Pentru ca nu folosesc atat de des produsele. In unele luni 50, iar in altele 0.

| 90210 a răspuns:

Depinde de cate ori ajung la Sephora laughing Oriunde de la 100 la 1.000 de lei

| wonderwoman123 a răspuns:

Intre 200-250 de lei

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Oriunde de la 100-350 ron.

| CharmingCryCake a răspuns:

. în îngrijirea fizică foarte puțin, maxim 60 lei, apăi în aia sufletească mult, aici mă refer la țigări și băutură... nu pot da o sumă exactă.