| ellaells a întrebat:

Fetele, ce stil de imbracaminte va place? happy

13 răspunsuri:
| Georgianaax a răspuns:

Casual cu influente romantice...de asemenea, si cel clasic-sic. pupici :*

| Azµre a răspuns:

Emo rolling on the floor

| LeMousiqe a răspuns:

Punk...

| Kasia a răspuns:

Eu...sunt destul de cameleonica.

port outfituri casual,in stil androgin,rock chic,casual smart,romantic,hippie, girly, elegant
rar:rock, punk
niciodata:sport
cateodata imi place sa combin piese vestimentare diferite, poate chiar din stiluri opuse.tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sport,casual.
Te pup!

| Azazea a răspuns:

Sport/casual/tomboy

| Wrufloukel a răspuns:

În primul rănd, trebuie să miroși frumos la gogșică! Pe urmă să te speli bine pe picioare să nu-ți pută! Apoi na, vezi tu ce să faci! Vezi să nu ai urme de frănă pe chiloți! Și caută culori mai închise că e frig afară încă!

| ellaells explică (pentru Wrufloukel):

Eu am pus o intrebare serioasa. Da' hai sa zicem ca am ras la prima vedere laughing

| Wrufloukel a răspuns (pentru ellaells):

laughing e bine totuși că ai simțul umorului!

| ellaells explică (pentru Wrufloukel):

Exact happy

| Adeniy a răspuns:

Depinde unde ma duc.Zi de zi port ceva comod:blugi si o bluza asortata.Dar cand ma duc undeva ma imbrac putin mai elegant.

| allemyl a răspuns:

Mie una imi place mult stilul Casual. happy

| RoseAndBiia a răspuns:

Ceva foarte comod laughing