| Anonimata345 a întrebat:

Hey fetele! Voi ce stil de imbracaminte aveti și de la ce firme vă luați haine?happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi place sa abordez fiecare stil vestimentar. Când nu am idei ma uit pe pinterest.
Îmi iau haine din mall din magazinele cunoscute: Zara, PULL&BEAR, bershka și restul, iar tricouri îmi place sa îmi cumpar de pe aboutyou, sizeer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off white

| Anuket a răspuns:

Nu mă îmbrac foarte elegant. Ultimile dăți am luat de la sinsay.

| InOrOut a răspuns:

Mie imi place cu verde fosforescent sa ma vada lumea pe partie. A stai intrebai numai pe fete. Da tu ce porti?

| dmz123 a răspuns:

Https://www.amaretta.ro/ recomand daca iti plac genul asta de haine

| FlorentinaM20 a răspuns:

Pai dacă Zara e made in China și așa mai departe se pune ca e de firma sau rămân la MADE IN CHINA deci toți purtam așa ceva, același stil CHINA.

| NonZarek a răspuns (pentru FlorentinaM20):

Nu e același lucru, chiar dacă toate sunt made in China, depinde de calitatea materialului și prelucrării, asta face diferența.

| FlorentinaM20 a răspuns (pentru NonZarek):

Secretul" din spatele produselor chinezeşti ieftine a devenit din ce în ce mai greu de ascuns. Supraviețuitorii sistemului Laogai continuă să vorbească în mod deschis despre munca forțată și tortura la care au fost supuşi. Diferite organizații internaţionale continuă să investigheze modul în care guvernul chinez folosește munca sclavilor drept sursă de creștere economică. Prin acțiunile lor, aceste organizații reușesc să scoată la lumină tot mai multe produse fabricate în Laogai.

Deși China continuă să beneficieze de pe urma "industriei închisorilor", poate că soarta Laogai se află de fapt în mâinile consumatorului mondial. Pe măsură ce lumea înţelege cât de mult sânge, transpiraţie şi lacrimi intră în produsele pe care le cumpără, s-ar putea ca acestea să nu se mai vândă atât de uşor, indiferent cât de scăzut este preţul. De asemenea, pe lângă aspectele legate de drepturile omului pe care le ridică produsele Made in China, acestea, de la jucării şi până la medicamente, sunt nocive, şi, în multe cazuri, extrem de nocive, pentru sănătatea celor care le cumpără din cauza materiilor prime folosite la fabricarea lor. Spre exemplu, mii de jucării fabricate în China conţin niveluri nepermise de plumb, alături de alte metale toxice precum antimoniu, arsenic, mercur.

| AfumataSunca a răspuns:

Bershka, DIOR