| anonim_4396 a întrebat:

Ce stil de imbracaminte va place?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Imi place stilul office-elegant. Imi place sa fac combinatii de bun gust la haine atat din punct de vedere cromatic, cat si din punct de vedere al materialeleor, texturilor etc. Port rochii si fuste pana la genunchi, imi plac pantalonii de stofa(nu prea port blugi), puloverele mai elegante, scurte pana in talie(urasc acele pulovere lungi, tip rochii), costumele tip office sacou-fusta/pantalon, vesta-fusta, camasile3 si bluzele mai elegnate, cu diferite volanase sau incretituri sau din dantela, combinatiile rochie-sacou sau rochie-bolero, pardesiile mai lungi, din stofa de lana, paltoanele lungi, accesorizate cu blanita naturala, posetele din piele naturala, pantofii cu toc sau balerinii eleganti(obligatoriu din piele naturala), bijuteriile din aur, parfumul fin. Tie?

2 răspunsuri:
| CrazyPittica a răspuns:

Depinde de ocazie.In general, ador sa fiu in pas cu moda si sa imi pun corpul in valoare prin haine.(Nu ma imbrac decat cu lucruri care imi stau bine).Imi plac rochiile de seara(lungi). Paltoanele de toamna(mi-am achizitionat unul de curand). Port cel mai des blugi mulati si bluze mulate.In general haine casual, elegante.Tu ce preferi?

| d3javw a răspuns:

Is baiat:imi place stilul cat mai lejer de exemplu tenesi, blugi si un tricou sa se asorteze toate sau o camasa fashionbig grinsi freza fashionbig grintie ce iti place