| Отilia a întrebat:

Fetele.` ♥ Îmi puteţi spune cam ce culori se poartă vara asta?batting eyelashes ` Din câte am citit eu pe internet.` se zice că culorile aprinse. sau alte chestii`.
Şi tot acolo am citit că o să se poartă mai mult rochiile.` ♥ :-d `
Care mai ştie ceva?batting eyelashes
Vă rog.`
Fundiţă la cel mai ingenios răspuns.`! kiss

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Desigur...vara asta se poarta rochi inflorate cu culori aprinse care sa iasa in evidenta...bineinteles acum rochiile cat mai exagerate sunt la moda(ma refer la modele cu culori exagerat de aprinse)

9 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

Vara asta se poarta culorile tari si "proaspete", combinatiile alb-negru, tinutele -all white- si materialele transpatenre sau din croset. Nu uita pantalonii largi si fustele 'stilou' cu talie inalta. Sunt in trend pantofii in culori nude sau negri si balerinii cu decupaje subtile.Cat despre accesorii, opteaza pentru bratari mari care sa atraga atentia cercei subtili(sau candelabru pentru o tinuta mai eleganta, de seara, cu parul prins). Esarfe cu modele florale, pantalonii in culori aprinse si machiajus subtil sunt tot de iti trebuiehappy.
Sper ca te-am ajutatwinking

| Bee123 a răspuns:

Culorile care se poarta vara sunt culorile aprinse cum ar fi : roz,rosu,violet, verde.
Si dintre culorile reci merg vara :albastru deschis, galben, lila si alb

Http://octaviancoifan.blogspot.com/......ce-se.html

| LifeIsMyColor a răspuns:

Pai vara asta se poarta culorile neon gen :
http://www.google.ro/......tp?/imgres Si da o sa se poarte rochiile in stilul asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres Se vor purta pantalonii scurti colorati, blugii skinny neon, maiouri si tricouri cat mai colorate si ochelari de soare | http://www.google.ro/......tp?/imgres |. Cam atata stiu eu :D dar crede'ma asta e doar un trend pe care trebuie sa'l adapteze fiecare la stilul lui personal. Baftaa :*!

| MeGustaaa a răspuns:

Culorile puternice, tari, metalice si tente de animale(leopard...)

| ingerasdragalas a răspuns:

Acest site cuprinde totul( tendint, culori, etc.):

http://www.styleandthecity.ro/......paginile-9

| MadRaven a răspuns:

Intra pe blogul meu blogforgirls-andreeaangel99.blogspot.com si vezi daca gasesti ceva

| alexandra199711812 a răspuns:

Tendinţele de culoare pentru primavara / vara anului 2011 de moda sunt absolut divine şi poate aduce cu siguranta un zambet pe fetele dumneavoastra. Jocul cu culorile, atunci când vine vorba de moda este o necesitate mai ales dacă doriţi să iesiti în evidenţă şi de a atrage atenţia prin stilul tău de moda incredibil.

In anul 2011, tendintele de culoare ofera o mare varietate de culori pentru a alege deoarece, culorile sunt menite pentru a se potrivi noilor tendinţe de moda. Alb, rosu aprins, bej, roz pal şi luminos, galben neon, negru, bleumarin, verde, gri şi tonuri de maro sunt nuanţele acestui sezon.

Alege culori care se potrivesc cu tonul pielii şi cu personalitatea ta, deoarece numai în acest fel poţi să arati si sa te simti fabulos.

| iuliuk_1892 a răspuns:

Din contra.eu stiu ca se poarta culorile palide.crem,albastru deschis.roz deschis.etc etc...