| iubi09 a întrebat:

In vara am majoratul,in ce as putea sa ma imbrac.App sunt mai moderna,imi plac rochiile scurte/lungi, culori aprinse, si nu prea incarcate. Astept cateva idei cu tot cu pantofi si accesorii.Multumesc

2 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Depinde de ce invitati ai si unde iti faci petrecerea pentru ca daca ti-o faci intr-un club sau intr-un restaurant atunci trebuie sa adopti o tinuta eleganta si comoda in acelasi timp pentru a evita micile incidente in cazu in care vrei sa dansezi cu un baiat. Oricum mai ai suficient timp sa te gandesti.

| iubi09 explică (pentru SorinTudor):

Pai il fac la un bar-restaurant, si as fi vrut mai concret cateva poze cum sa ma imbrac.multumesc oricum