| cristtinaaa a întrebat:

Feteleeeeeee. Va rog spuneti-mi cum mi-as putea mari sanii? Am 12 ani si sunt cam micuti >:". Colegele mele au niste piepturi straight face, insa eu nu le am prea mari. Ma simt naspa si foarte aiurea! Solutii naturiste va rog! Nu as vrea sa folosesc chestii din farmacii. Multumesc de intelegere!

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Sincer mi se pare total aiuria ceea ce tu iti doresti.
Sani tai o sa creasca de la sine.
In primul rand ai 12 ani si in al-2-lea rand nu la toate ni se dezvolta sanii asa repede, la altele mai repede la altele mai tarziu.
Eu nu o sa iti dau nici o solutie pentru marirea sanilor dar mai bine asteapta sa se dezvolte ei:*
Baftahappy

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu de ce te uiți peste gard?
Încă ești în perioada de creștere, și poți avea niște sâni mult mai mari în câteva luni, până la un an.
Sfatul meu, pentru că ești un copil, nu râvni la altele, cine te place te place așa cum ești. Practică un sport.
Pa, pa.

| Bojthe a răspuns:

NU O SATI DAU ASA CEVA PT CA MI SE PARE O PROSTIE SA ITI "INDOPI" CORPUL SI SANII CU TOT FELUL DE PASTILE SI CREME INSA SA STI CA EXISTA : http://www.google.ro/......tp?/imgres DIFERENTA DINTRE http://www.google.ro/......tp?/imgres

IAR MAI TARZIU DAK NU SE DEVLOTA EXISTA SILICON
pS AM 13 ANI

| Buterflyy a răspuns:

Si eu sun in aceeasi faza si nu stiu

| Ð0ℓySh a răspuns:

Omg, dupa ce o sa ai menstruatie o sa te dezvolti. unele fete se dezvolta fff greu, pe la 15-17 ani,, altele pe la 11-12...
poate esti si slabuta,, pai eu am avut colege care la 14-15 ani nu aveau nimic de-a face cu sutienulwinking

rabdare.o sa ti se ''imbogateasca''

| Robert_4382 a răspuns:

Salut.cand am inceput sa citesc am pufnit de ras...inprimul rand de e iti trebuie tie sani mari la o varsta asa de frageda? pentru baieti? vrei sa le ai la fel de mari ca ale prietenelor tale? eu ti-as sugera sa astepti si ai sa vezi ca pe la vreo 15-17 ani nu vei mia putea sa iti vezi picioarelelaughingmulta baftawinking

| Deea_4769 a răspuns:

1.Esti in crestere.
2.Sanii tau o sa creasca de la sine.
3.Cand o sa-ti vina menstruatia atunci o sa te dezvolti mai mult si o sa-ti creasca si sanii.