| anonim_4396 a întrebat:

Fetelooor, recomandati-mi si mie un balsam de par bun.
Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| onii2001 a răspuns:

Eu folosesc balsamul de la Nivea si sa stii ca este foarte bun! (PS : sunt mai multe categorii gen stralucire, volum etc., depinde si de ce vrei. )

| Burada_Malina_1996 a răspuns (pentru onii2001):

Pot sa confirm, este foarte bun.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe cel din germeni de grâu, Farmec.
Pa, pa.

| DeathlyScream a răspuns:

Eu una nu iti recomand sa folosesti chimicale pe parul tau si ca inlocuitor pentru balsam sa folosesti otet de mere, stiu multe persoane care il folosesc si cred ca este mult mai eficient deoarece este natural si are numai efecte benefice. happy

| Latinmoon a răspuns:

Incearca balsamul de la Gerovital.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Eu de curand am inlocut balsamul cu o masca de la kallos si iti descurca parul foarte bine si trebuie sa dai pe par nu la radacina dupa ce iti speli parul cu sampon si este descurcat si foarte moale.Dar daca preferi un balsam ia-ti unul de la plafar, sunt cele mai bune, nu din comert.

Răspuns utilizator avertizat
| Deea_Andreea_1993_6uou a răspuns:

Eu am folosit balsam de la Nivea si sunt multumita de el. Sper ca te-am ajutat.

| AndreiCristian2000 a răspuns:

Balsam syoss happy

| AndreiCristian2000 a răspuns:

Balsam de la syoss!@