| larisar a întrebat:

Fetelor ajutati-ma am mers la coafor sa mi fac un permanent cu bucle lejere si mari si cand am iesit din coafor am iesit ca o oita. Va rog sa ma ajutati. Ce sa fac sa-mi scot solutii din cap?

Răspuns Câştigător
| LoLo_9163 a răspuns:

Cu placa de par sau fa la coafor permanent dreptwinking.

3 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

Poti scapa in doua moduri: cu peria sau placa si un ulei de intindere(crema daca ai firul subtire) sau tunzi periodic varfurile.

| lazio9 a răspuns:

Fa asa: behehehe apoi faci pauza 2-3 secunda apoi iarasi Behehe Behehe succes chaus beso

| larisar explică:

Pfuuuu l-am intins cu peria si apoi cu placa bineinteles inainte l-am spalat bine. am auzit totusi ca la urmatoarea spalare o sa se mai vada permanentul sper sa nu fie adevarat. oricum imi pare rau cat voi trai ca am mers la acea coafeza sa-mi faca parul i-am aratat poza cam cum as vrea sa fie si ea mi-a facut parul foarte cret spunandu-mi ca sa stau linistita ca peste o saptamana 2 se va lasa. eram disperata