| roxanna_1751 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un permanent. Adica vreau sa imi fac bucle lejere... cam cat ar costa?

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu mi-am facut de curant si am dat 35 de ron, dar m-a facut super tare, am fost foarte multumita! Era pentru un majorat si am fost incantata de ce a reusit domnisoara de la salon!

| Derye a răspuns:

@Lora: cum ar putea sa fie permanent pentru 1-2 zile? straight face

@Rox: intreaba si tu la coafor, ca nu e o rusine. In jur de 50-100 RON!