| ChokoToff_8065 a întrebat:

:* Am parul ondulat, usor cret dar cu bucle mari si as vrea sa imi fac permanent cu bucle mici, gen oita. Am parul putin mai jos de umeri. Cam cat costa? si cat dureaza? Funda mare :*:*

1 răspuns:
| MadisonMDX a răspuns:

Vai de mine, gen oita? si ai parul putin peste umeri? categoric nu, o sa arati chiar ca o oaie( fara suparare pls :] )ti se va ridica si mai mult si daca nu-ti va sta bine ce te vei face? si durata... tine mult, pana iti creste la loc cum era( prietena mea are si s-a saturat de el, ii creste si mai greu si se indreapta mereu-ea isi indreapta parul cu placa-...multa bataie de cap :[) eu zic sa nu dar faci cum vr