| Alecsandraa97 a întrebat:

Fetelor ajutor! Si baietii daca pot ajuta:X Maine merg in oras cu un baiat si nu stiu cu ce sa ma imbracsad Am picioarele un pic mai grasute si nu stiu ce as putea sa-mi iau pe mine.straight face

P. S. nu port rochii sau fustite ca nu prea imi place cum aratbig grin Ceva ce sa se asorteze cu papuci de la adidas roz, vas arata modelul, nu e ca cel pe care il gasitit daca cautati adidas roz... nu gasesc pe cutielaughing

Va rog! Urgent!

4 răspunsuri:
| Alecsandraa97 explică:

Sti ce? nu-mi trebuie mie badjocoreala ta, vezi-ti de treburile tale, daca nu ai rasp inteligent si folositor nu mai rasp.

| mihaibrasov a răspuns:

Asa iti trebuie daca bagi carne de purcelus in tine. Poarta si tu blugi stramti...

| theo6033 a răspuns:

Pai daca ai un maiou roz.

si daca iesi seara niste blugi

sau niste pantaloni scurti albi.

sau negrii.big grinbig grin

| theo6033 a răspuns:

Un maio rozz daca ai!

niste pantaloni scurti albi

sau negri

sau daca iesi mai tarziu blugi!