| Lavy_5946 a întrebat:

apelez la mila voastra, fetelor, am nevoie de ajutor! maine seara merg pentru prima oara intr-un club si nu stiu cu ce sa ma imbrac. vreau sa mentionez faptul ca merg si cu prietenul meu, care este du doar vreo 3-4 cm mai inalt ca mine, deci nu pot sa port tocuri. ce as putea sa imbrac sa arat bine, eleganta si nu mai inalta de cat el (cizmele se potrivesc? lungi, peste genunchi? si in rest?) big grin ajutoooooooor! ast raspunsurile voastre urgent! mersiii

Răspuns Câştigător
| regina a răspuns:

Pai poti sa ei niste colanti si o bluzita peste fund mai elegantahappy
Nu trebuie sa iti ei neaparat tocuri, iti poti lua niste cizme peste genuchi care se potrivesc. In plus poti sa dansezi foarte bine toata noaptea fara durere de picioarelaughing
Distractie placutakiss

1 răspuns:
| RoxAnana a răspuns:

Colanti si cu o rochita mai lunga si gatatongue