| anonim_4396 a întrebat:

Aseara m-am vopsit cu garnier color shine, fara amoniac. de ce miroase inca parul a vopsea? straight face

Răspuns Câştigător
| DjSergyu a răspuns:

Buna. Tin sa te anunt ca mama mea este cuafeza!

Si mi-a spus sa iti zic ca parul trebuie spalat de 2 ori dupa ce te-ai vopsit adica daca te-ai spalat odata acum mai trebuie sa te mai speli inca odata si garantat nu o sa ai probleme! MULT SUCCES!

4 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Mai spalate inca o datawinking

| fanJBfan a răspuns:

Inseamna ca nu te-ai spalat bine
(curatat)

| Balboa a răspuns:

Probabil ca nu l-ai spalat cum trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar o tipa a zis ca trebuie sa las parul nespalat doua zile ca sa nu se duca culoarea.
Si ideea ar fi ca o data m-am spalat cu sampon si a doua oara am avut balsam. In fine oricum eu ma spal zilnic deci o sa se duca, sa speram laughing.