| evelynne a întrebat:

Fetelor, ati incercat pana acum lamaia impotriva cosurilor? Functioneaza?

5 răspunsuri:
| MarieRova a răspuns:

Buna! Da, lamaia ajuta la disparitia cosurile prin uscare.Dar problema este ca daca o folosesti mai des, tenul ti seva usca de asemenea.

| AnaAmalia31 a răspuns:

Da.am avut si eoo cateva cosuri si am folosit lamaia si mi-au trecut...s-au uscat...

| Andra_2494 a răspuns:

Depinde ce fel de acnee e nu la toata lumea trece cu lamaie...si eu am incercat lamaie cu argila imi usca foarte tare fata.cel mai bine ar fi sa te duci la un dermatolog si eu am avut foarte multe si mi au trecut cu ajutorul unui dermatolog folosesc produse de la ivatherm sunt foarte bune.

| oanaX a răspuns:

Eu nu am folosit dar o prietena de-a mea a folosit si a fost multumita

| yonyana a răspuns:

Da e foarte buna mai ales in combinatie cu argila