| Lavinia_4225 a întrebat:

Fetelor aveti probleme cu celulita?

Răspuns Câştigător
| lilboutique a răspuns:

Acum nu, dar la inceputul verii aveam si eu probleme cu celulita! Nu se observa foarte rau dar totusi vroiam sa scap de ea. Poti sa iti faci masaj, la dus, 2-3 min cu zat de cafea in zonele afectate. Poti sa mai incerci cu malai, dar am observat ca zatul de cafea da rezultate mai bune + ca o sa ai pielea fff fina. Eu am mai folosit si crema asta http://www.baaria.com/......0ml.-.html si sincer dupa ce am terminat tubul celulita deja disparuse! Pe langa asta am fost si la aerobic timp de o luna si cred ca asta a avut un rol f important:) bafta;)

5 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

Din pacate da.nu cred in creme si geluri minune,in schimb daca faci sport, se mai amelioreaza(dar si asta urmeaza sa descopar, in fiecare zi imi spun ca maine ma apuc)succes

| lilboutique a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor! Bafta in lupta cu celulitalaughing sa fi frumoasaa:*

| lavi2864 a răspuns:

Da,dar din fericire nu foarte mari. Eu una vreau sa mai slabesc pana in 5 kg dar stiu fete foarte slabe care au celulita! Deci celulita nu prea trece odata cu kg pierdute. Trebuie sa luptam cu tratamente facute in casa sau cumparate din comert, o alimenatie sanatoasa si multa multa apa!

| jolidon a răspuns:

Mdap. cam toate fetele cu forme au probleme si cu celulita. nu probleme foarte mari dar amsad si e aiurea. niciodata nu ajungi sa fii 100% multumita de tine pentru ca ochiul perfectionist este intotdeauna in cautare de defecte. ne apucam de sport si trecehappyoh go on

| Filehost a răspuns:

Asa problememari ca introzi celulita afugit toata de pe mine sa nu mai aia asa chin.laughingnu-ti fagriji, duunmd deviatasanatos, numinca nimic in exces fa masaj in zona unde consderi caete celulita.asta asiguraocirculatie sangvinamai buna