| BlackAndWhite1 a întrebat:

Fetelor stiti vreun remediu pentru celulita care a dat roade?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Din pacate nu prea exita remedii reale impotriva celulitei. Parerea mea este sa incerci sa iti faci un masaj zilnic energic cu o crema care pretinde ca ajuta la combaterea celulitei. Problema este ca nu ajungi peste tot. Daca esti la o varsta la care ti-ai inceput viata sexuala, pune-l pe prietenul tau sa te maseze, este si in interesul lui sa arati bine :)
Ai aici un site intreg dedicat celulitei:
http://www.celulita.ro/remedii-naturiste-articole.html
Alege-ti cateva lucruri care sa se potrivesca si de care sa te poti tine.

1 răspuns:
| Mackenzie707 a răspuns:

Mult sport(de preferat alergatul)+hidratare