| alinagyo a întrebat:

Intrebare pentru fete :va atrag baietii cu plete?winking

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu prea și deloc.
Dar depinde mai mult de caracter.

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai depinde de fiecare baiat, unora poate le sta bine, dar altora le sta... rolling on the floor
Adica eu am coleg e rocker, canta la chitara, nah, i se potriveste, dar mai am un coleg avea parul asa lung, negru si slinos :-& mai si fuma, mirosea intr-un hal nici nu puteai sa te apropii 1m de el laughing)

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu e vorba de plete sau nu.Trebuie sa fii absolut idiot sa spui ca te atrage cineva doar daca are plete sau nu.

| alinagyo explică (pentru DarkOrbitMoon):

Nu cred ca esti idiot daca iti place un anumit gen de om, e vorba de o atractie de moment, adica tu nu ai vazut nici o fata pe strada si ai spus wow ca e pe gustul tau? Dupa ce il cunosti poti spune daca e potrivit sau nu. Oricum eu vorbeam decat de atractie nu de iubire sau ma rog atat de departe.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru alinagyo):

Sunt fata.straight face
Da, daca as vedea un baiat pe strada cu parul lung si ingrijit, sigur, mi-ar placea.

| NOname a răspuns (pentru alinagyo):

Să înţeleg că te simţi atrasă de orice persoană cu o anumită lungime de par? Restul, chiar dacă este strict ceea ce ţine de fizic, nu contează?

Nu ştiu, dar eu una, am nevoie de mult mai multe ca să mă simt atrasă de cineva...şi, în orice caz, nu părul va juca rolul decisiv.

| Ibrahimovic a răspuns:

Sunt baiat si pot sa spun ca nu imi place mie un astfel de hairstyle... happy Adica nu m-as vedea cu plete niciodata straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara cand cunosc un tip, cel care iese primul in evidenta este evident aspectul fizic! Iar daca aspectul lui fizic imi place, incerc aflu cat mai mult despre acea persoana. Daca e un antisociabil si fara minte e tot un caz esuat cu tot cu parul lui lung, blond si matasos. In concluzie, da parul lung la un baiat chiar imi place dar depinde si de caracterul moral al persoanei respective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,îmi plac băieții cu părul lung.

| fadnox a răspuns:

Parul lung mi se pare ceva frumos, nu conteaza cine sau ce il poarta

| svartirhimnar a răspuns:

Păi mă, degeaba are părul lung dacă e prost.
Dar aşa, vorbind doar de fizic. da, îmi plac băieţii cu părul lung.

| AnimalIHaveBecome a răspuns:

Mai important este caracterul, nu conteaza daca are plete sau nu, dar ca sa iti raspund la intrebare, da!

| simanapeace a răspuns:

Depinde cum ii sta

| Roxii12 a răspuns:

Nu prea... Sa nu se depasasca totusi limita dintre baieti si fete. Daca baietii si-ar lasa parul lung, iar fetele ar incepe sa poarte haine baietesti cum ar fi? '-Raul, mergem la un suc?
-Eu sunt Raluca... Acolo e Raul.' laughing)