| iha89 a întrebat:

Fetelor, care este rutina voastră de seara si dimineata? Fetele cu tenul uscat.

Răspuns Apreciat de Editori
| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Atât dimineața cât și seara trebuie sa ne spălăm fata cu apa și săpun. Eu folosesc săpun anume pentru curățarea fetei. După ma demachiez cu apa micelară, iar la urma ceea ce e foarte important pentru tenul uscat crema. Ai nevoie de crema de zi și crema de noapte. Cele mai bune creme, cred eu, sunt de la Plush BIO, sunt scumpe, dar merita fiecare bănuț.