| ch0c0latemix a întrebat:

Fetelor ce masti sau balsame de par folositi? si cum va ingrijiti parul? mersi

4 răspunsuri:
| adelina899 a răspuns:

Eu folosesc balsam si sampon de la Garnier Naturals dar inainte folosesc o lotiune regenerantathinking
Poti sa'mi invrijesti parul si cu o masca facuta acasa happy 2 galbenusuri de ou, 1 lingurita de ulei de ricin, 1 de ulei de masline si vitamina A se amesteci dupa care le aplici pe par. Masca se lasa aprox 2 ore. Pe cap iti poti pune o punga/ folie sau un prosop umezit in apa calda, dupa te speli normal sampon balsam:d. Masca asta este foarte hranitoare pentru par si cica ajuta la cresterea parului big grin. Succes

| PsiholoagaTa a răspuns:

Cumpara-ti masca de la SERICAL este superr! O folosesc mereu. am un par foarte lung si sanatos.te asigur ca nu vei regreta. eu mi am si decolorat parul si m am vopsit des.dar am acelasi par plin de stralucire. pretul e ff bun cam 15. lei depinde de magazin si iti ajunge vreo 5 luni. la 2 spalari pe saptamana http://www.shopmania.ro/......al-3207495

| DeyutZZZa22 a răspuns:

Ulei de ricin, ou si miere.ii foarte bun si creste parul f repede de la masca asta.succes:*

| Ckarmen a răspuns:

Mastile si samponurile de la karot sunt foarte bune si cele din plante le gasesti la plafar iti fortifica si iti regenereaza parul foarte bine sunt mai scumpe dar nataralehappy