| anonim_4396 a întrebat:

Hey! fetelor, cum va ingrijiti parul? cat de des va spalati, ce tratamente naturiste folositi, ce sampon folositi?

Răspuns Câştigător
| alexandra_8659 a răspuns:

Mateo, pentru asta suntem aici, pentru a-i ajuta pe ceilalti. :) Iata ce spun ceilalti, angel: http://www.forum.divahair.ro/viewtopic.php?f=21&t=2553 Ia aminte :)

6 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

AUZI MATEO? Tu cumva esti fata de te bagi in seama? Dupa cum observi intrebarea este adresata fetelor. daca nu iti convine o intrebare, atunci nu raspunde! happy

| ThinkPink a răspuns:

Ma spal cu shauma 7 plante si cateodata la limpezit e bine sa mai pui albus de ou sau putin otetnu iti face griji ca nu miroase aparu
a, si ma spal de vreo 2 sau 3 ori pe saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea aceasta, bine, formulata altfel, dar acelasi subiect, a mai fost postat de mii si mii de ori.De ce **** calului nu cautati, va documentati inainte si apoi intrati si pune-ti intrebari aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il spal odata la 2 zile, fiindca se ingrasa... si nu am patit nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mateo, vorbeste ma frumos nu mai te da smecher ca m-am sataturat de cocalari ca astia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E na? uite ca nu vreau sa vorbesc frumos.