| alexxy_8614 a întrebat:

Buna ce sampoane si balsame bune care hidrateaza parul stiti? sa faca spuma multa sa spele bine parul si sa dea stralucire parului? voi ce folositi? mersi dau funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Eu folosesc Elseve cu laptisor de matca. dintre toate pe acre le-am incercat, asta a fost singuru care a dat rezultatul pe care il doream.si ramane si mirosul imprimat in parbig grin:X incearca si vezi.de cand ma spal cu el nu`mi mai cade asa tare parul, il pot aranja ucm vreau eu si nici nu mi se murdareste asa de repede:p

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Garnier fructis, probeaza nivea

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Clear for man e bun si pentru tinewinking fundita?:-ss

| monela23 a răspuns:

Draga alexxy un sampon bun si un balsam il gasesti nu sunt probleme dar trebuie sa vezi si parul tau cum este daca este gras, uscat sau daca firu de par este gros sau subtire... sunt multe secrete mici care trebuie cunoscute inainte de a alege un sampon sau cea ce vrei. daca vrei mai multe detalii imi poti da un mesaj si iti dau id meu asa utu pot zice mai multe pentru ca cunosc foarte bine eu sunt coafeaza dar aci ma gasesti cateodata seara doar atat.
ceaw

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Syosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ai incercat vreodata sa folosesti traditionalul "sapun de casa"? Nu este parfumat dar face spuma multa si spala bine. Iar dup ace folosesti mai intai "sapunul de casa" sa dai si cu un balsam pentru parfumarea parului.

| CristianCristian322 a răspuns:

Wash Si gorolling on the floor