| anonimaa a întrebat:

Fetelor. ce parere aveti despre autobronzant?
eu am incercat acum 2 ani si mi.au placut rezultatele dar acum toata lumea imi sare in cap daca vreau sa-mi cumpar...toate fetele imi zic ca raman pete sau asa ceva...nici nu mai stiu ce sa credlaughing
eu oricum imi iau dar inainte vroiam doar sa va cer o parere!
mersi mersi XOXO

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Petele apar doar in cazul in care aplicarea nu a fost efectuata corect. Trebuie sa aplici cu precizie, pentru ca bronzul sa iasa frumos. Inainte de toate, fa o baie cu apa calda in care stai o ora ( pentru a deschide porii), fa un gomaj pentru a indeparta celulele moarte din piele sau freaca cu un burete loofa pentru acelasi rezultat. Dupa cca 20 min, epileaza-te (daca o faci de obicei) pentru a indeparta firele de par care pot provoca pete. La vreo alte cateva minute, da-te cu o crema hidratanta pentru ca aceasta are rolul de a netezi pielea, si astfel bronzul iese uniform. In ultima instanta, aplica autobronzantul. Acum depinde si de care folosesti, daca este din-acela care se aplica treptat (gen Skin So Soft de la Avon in care bronzul se capata treptat, timp de o saptamana pana la cea mai inchisa culoare) il aplici zilnic pana obtii culoarea dorita. Daca folosesti din-acela ale carui rezultate se observa din prima zi, aplica-l pe piele, stai astfel cateva ore si pana seara bronzul tau va fi gata...
succes, pa-pa!

2 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Pai deexemplu la Avon era un autobronzant si eu sunt reprezentanta.
Si-au comandat mai multe fete. Dintre care o parte imi spunea ca sunt rezultate bune altele cu sunt rezultate proaste.Acum nu mai stiam ce sa cred.
Apoi prietena mea si-a comandat si ea. M-am dus odata la ea cand si la aplicat pe corp[bineinteles ea in baie eu in cameralaughing, nu stateam langa ea]si la aplicat uniform pe corp, fara a fi intr-o parte cu pete s0au ceva de genu iar apoi a stat pana s-a uscat, nu si-a luat nici haine pe ea absolut nimic.
Iar apoi evident ca rezultatele au fost bune.Si le-am spus si celorlate caprite sa inevete mai intai sa-l foloseasca si apoi sa isi dea cu parerea.

| Sol27 a răspuns:

Eu nu am folosit si chiar aveam si eu de gand sa imi iau

o prietena a folosit si i-au iesit niste pete micute si ciudate dar acum am observat ca foloseste din nou si nu mai are nimic a zis ca chiar are efecte de pete nu am auzit chiar pentru asta e parca pentru atunci cand te bronzezi neuniform

daca iti cumperi anuntama ce efecte are

:*