| Lexuuuu a întrebat:

Hi! Vreau sa-mi cumpar un autobronzant, si nu stiu de care. Vreau unul care sa se aplice uniform, si sa nu lase pete pe haine. Ceva idei?

Si. care este de preferat cel spray sau cel crema?

Multumesc! :*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| limpbizkit a răspuns:

Incearca autobronzantul de la avon happy, daca te dai cel putin o data la 2 zile vei arata f bine happy..insa daca te dai o zi..si apoi peste o saptamana..culoarea se face naspa..si iti poate ramane pete big grin eu am folosit acest autobronzant, si e foarte mistowinking. daca nu vrei..ai alta varianta : Solarul happy

| Lexuuuu explică (pentru limpbizkit):

Am auzit de la foarte multe persoane k cel de avon e groazniiiic. :-s
si. de solar mi-e cam teama :-s am o piele foarte foarte alba thumbs down si stiu ca persoanele 'branza' sunt foarte predispuse la cancerul de piele...

| limpbizkit a răspuns (pentru Lexuuuu):

Eu merg la solar..nu are de ce sa iti fie teama.tongue nu se intampla nimic happy