| Ralux a întrebat:

Heeeeeey!big grin salut...as vrea sa lamuresc un lucruwinking a fost un utilizator (fantadelamaye mai exact) care a intrebat:
"Am si eu o`ntrebare prima data scuze daca o sa va simtiti jigniti! De ce majoritatea fetelor (vad des raspuns asa) dupa ce dati un raspuns va semnati "xoxo"? Suna mai...mai cum? ma uit de mult timp pe site`ul asta si m*am hotarat sa fac cont si cred ca prima data am vazut "xoxo" la traficantadesentimenteroz [sper sa nu ma`nsel]! restul copy`pasteuri lipsiti de imaginatie. Voi ce parere aveti de"xoxo"ala?
ps:fara injuraturi, e doar o parere! multumesc:*"
iar mary a spus ca ea a venit cu ideea de xoxo, cere drepturi de autorbig grinlaughing dar faza e ca si eu ma semnam XoXo dar nu semnam ca ea by mary...si totusi eu am avut ideea, primul xoxo l`am vazut la minebig grin apoi am vazut-o si pe mary si chiar daca ea are cont de mai mult timp ca mine, nu stiu cand a inceput sa se semneze asa deci vreau sa lamuresc ca nu sunt plagiatoare...nu am plagiat...ma gandeam sa pastrez aceasta semnatura, ca na, eram doar eu si mary care o puneam insa acum cam toate fetele de pe aici au inceput sa plagieze...deci am renuntat la semnatura. vreau sa fiu originala, nu sa par plagiatoare(ca nimeni nu stie cine a fost primul`) sau neoriginala, ca acum toti au aceeasi semnatura.
so, sa nu credeti ceva gresit, nu am plagiat si renunt la semnaturabig grin. vroiam sa fie clar pentru celelalte fete iar pentru cei carora li se pare stupida intrebare, va rog, nu are rost sa comentati. daca nu aveti nicio legatura ignorati aceasta intrebare. a fost doar o lamurire.

Bye love struck kiss

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Awloo! dar chiar ai facut o obsesie rolling on the floor
ok. ok. ok nu m-ai plagiat rolling on the floor
dar totusi eu am adus xoxo pe site big grinhee hee
utilizatorii mai vechi stiu astawinking
p. s nu trebuie sa renunti la semnatura happy tu semnezi intr-un stil unic, ca mine de altfelwinking eu o fac in stilul meu (xoxo, mary) iar tu in stilul tau (XoXo)
din moment ce semnatura nu semnifica rasism, injurii si alte cele eu o voi pastra! ma reprezinta straight face
cat despre celalalte fete care folosesc xoxo, eu una cand le vad ma simt mandra si onorata happy deoarece am dat un exemplu bun celorlaltiwinking si tu ar trebui sa te simti la fel happy
xoxo, mary peace sign

8 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Ce mai conteaza tweety... oricum ideea a fost copiata din Gossip Girlhee hee...
E inregula daca tu ai adus-o prima oara pe site.

| JackieSue a răspuns:

Nu prea inteleg unde batihee hee. Ca tu ar trebui sa ai dreptul de autor(xoxo)?

| Mwhahahaa a răspuns:

"Xoxo, Gossip Girl!"

| optimista_5827 a răspuns:

Eparca si o reclama si la urma zice xoxo.
ce naiba inseamna xoxo? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce inseamna xoxostraight face?

Deci poate o sa radeti de mine, dar chiar nu stiulaughinglaughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xoxo-pupic imbratisare pupic imbratisare ...sau cv de genuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare persoană are ceva original şi nimeni sau nimic nu poate face ca acel original să mai aibă o a doua persoană, lucru cunoscut de cei care fac aşa ceva.
Nu intră în discuţie un posibil "plagiat" pentru că nu s-a cerut drepturile de autor de la prima semnătură.
Şi eu am ceva aparte faţă de ceilalţi utilizatori: bună şi pa, pa. Mulţi au contestat acest "obicei" al meu, unii chiar au copiat acest "motto" şi nu mă deranjează, iar alţii ignoră.
Suntem aici pentru a fi de folos "voluntar", nu a face comentarii absolut nefondate privind unele "mofturi" ale noastre.
În concluzie, cine te acceptă aşa, foarte bine, cine nu să-şi vadă de drum.
Aşa este cel mai politicos şi cu bun simţ.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xoxo ' nu e idee lu mary sau a mai stiu eu care de pe aici. Si ' nici Gossip Girl nu a facut-o pentru ca era mi demult' eu stiu de chestia asta de prin 2006, pe cand filmrile la GG au inceput prin 2007 / 2008. Nu mai cereti drepturi de autor daca nu le avetiwinking.