| JustForFewSeconds a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre micropigmentarea sprâncenelor?

Răspuns Câştigător
| Atim a răspuns:

Trebuiesc intretinute, bineinteles. Atata timp cat revii la salon dupa timpul stabilit (1-3 ani, depinde) va arata ok, daca nu revii probabil ca vor arata o vreme cum zic prietenele tale dar dupa se va șterge de tot pigmentul si vor arata aproximativ ca inainte de micropigmrntare

Răspuns Apreciat de Editori
| Atim a răspuns:

Imi plac mult sprancenele micropigmrntate prin tehnica Powder. Arata foarte bine. Daca esti ca mine, cu sprancene naturale gri care vara se mai si decoloreaza si chiar ca nu se mai vad atunci sigur o sa iti placa. Personal nu mi-am facut dar am prietene care au si arata foarte frumos.
Ai mare grija la cine te duci daca vei vrea sa iti faci. Intereseaza-te bine si discuta cu alte cliente. Nu vrei sa nimerești la cineva nepriceput, daca ti le face strâmbe sunt dificil de corectat

| JustForFewSeconds explică (pentru Atim):

Da, le am spre blond, vara sunt aproape galben pui laughing vreau prin tehnica Powder, sunt din Sibiu si e un salon foarte bun aici. Prietenele mele spun sa nu imi fac fiindca arata oribil dupa ceva timp si m- gandit sa ascult si alte pareri.

| Atim a răspuns:

Trebuiesc intretinute, bineinteles. Atata timp cat revii la salon dupa timpul stabilit (1-3 ani, depinde) va arata ok, daca nu revii probabil ca vor arata o vreme cum zic prietenele tale dar dupa se va șterge de tot pigmentul si vor arata aproximativ ca inainte de micropigmrntare

2 răspunsuri:
| Vanesa87 a răspuns:

In primul rand sunt uimita de mizerile cu timpul acordat gen peste 1-3 ani micropigmentarea? pe bune? vrajeala asta de marketing se acorda persoanelor care sunt prima data si doresc sa incerce, microblading merita din punct de vedere estetic diferenta este foarte mare, vorbim aici de un next lvl, durata inainte de decolorare este cam de 6 luni, nu prea conteaza la ce salon mergi, important este sa mergi prin recomandari, mare atentie la preturi, exista microblading de la 300 ron in sus pana la 2600 ron,diferentele pentru mine ca clienta sunt doar la bani, in rest este cam acelasi lucru, daca vine cineva cu abureala (cerneaza, ace, etc asta e o chestie sa arate ce mizerie de om este de fapt, eu ma tatuez de aproape 11 ani. si am mers la destule saloane dar si la particular, fiind de mai multe ori multumita la particular.

| denisa2211 a răspuns:

Buna, iti pot recomanda tipa unde mi le-am facut eu, pe site gasesti si ceva detalii https://micropigmentarestefania.ro/