| alexalx1234 a întrebat:

De ce fetelor le place sa se duca in cluburi?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu știu altora, eu când mă duc mă duc că-mi place să dansez în primul rând și acolo dansează mai multe lume așa că și eu mă pot desfășura fără să simt că se uită toți (cum se întâmplă de exemplu la party într-o casă unde poate nu dansează lumea), îmi place să văd lumea în jur că se distrează și îmi place sentimentu ăla când e muzica foarte tare și închizi ochii și simți așa atmosfera. Din punctu ăsta de vedere îmi plac și concertele da acolo se mai întâmplă să nu danseze lumea și atunci e mai meh, simt că nu intru pe vibe până la capăt.

| Andreeush a răspuns:

Nu au ce face acasă laughing
Mie de exemplu nu îmi place să merg.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu tuturor fetelor.
Spre exemplu, mie nu-mi place, nu suport galagia. laughing
Dar celorlalte le place pentru ca e muzica, se distreaza, cunosc baieti.

| zuppyby a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

PS: de exemplu, nu spre exemplu (sper sa nu te superi)

| Clytia a răspuns:

Se distrează, dansează, cunosc alte persoane.
Oricum mie nu-mi place.

| CosminCD a răspuns:

Asta tine de caracterul omului nu ca esti fata sau baiat. Unele acolo gasesc bucuria si distractia, altele nu.

| Joyfetih a răspuns:

Omule te rog eu frumos termina cu intrebarile astea ca nu iti fac bine, iesi putin din zona de confort, stai fortat cu lumea si o sa vezi ca te vei obisnuii dar lasa te rog frumos intrebarile astea ca site-ul asta se pare ca te trage mai mult in jos decat sa te ridice. Daca esti major doar fa ce fac si restul si lasa intrebarile de genul ca nu e bine.Cu tot respectul!

| alexalx1234 explică (pentru Joyfetih):

Adica sa prind anturaje proaste si dupa sa suport consecințele?