| Tanizeufa a întrebat:

Fetelor!
Cu ce scapati de parul din zona intima?
Mi-e cam frica sa folosesc ceara, am auzit ca daca folosesti crema iar nu e bine si am fire peste totsad
Voi cum procedati?

Răspuns Câştigător
| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ ceara e foarte buna pentru epilare, fara frica fii,, barbata ". epilatorul te sfatuiesc sa nu-l folosesti doare tare, am incercat si eu!
Pa-pa!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu bigul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu-ti fie frica sa folosesti ceara.
Este buna ceara.
Te pup!

| CreaţaWsz a răspuns:

Big! Dar pentru inceput sa-ti iei d-ala cu aloe vera.

| мαrrýиєlα a răspuns (pentru CreaţaWsz):

+ cu bigul iti creste parul ca de maimuta, nu o mai invatati cu prosti din astea!

| CreaţaWsz a răspuns (pentru мαrrýиєlα):

Uite ca mie nu mi-a cercut ca de maimuta. Sa se faca cu ceara sau epilator si o s-o usture mai ales daca nu s-a m-ai facut.

| мαrrýиєlα a răspuns (pentru CreaţaWsz):

Mai bine cu ceara decat cu bigul sau epilatorul. Nu doare tare, catifeleaza pielea si nu-i mai creste parul asa repede.

| Cristina1994c a răspuns:

Hei...eu folosesc aparatul cel mai des.dar si cu ceara este ok! Cu timpul te obisnuiesti.

| Chocobunny a răspuns:

Este aiurea cu bigul! Cand incepe sa-ti creasca inapoi parul ai mancarimi ingrozitoare

| AllexWHy a răspuns:

Bricheta laughing

| lorenamihailescu a răspuns:

Exista crème depilatoare speciale pentru epilarea inghinala. cele de la veet sunt cele mai bune