| Sfaterly a întrebat:

Fetelor, voi cu ce vă radeți în zona intimă? Aș dori alte metode decât să merg la salon sau cu ceara. Vreau sa ma fac acasa singura, voi cum procedați?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

LAma, nu-ti recomand crema depilatoare in zona aia.

| Sfaterly explică (pentru Adry05):

De ce?

| Adry05 a răspuns (pentru Sfaterly):

Nu stiu, contine tot felul de substante nasoale pentru a topi parul ala, eu n-as avea incredere s-o pun in zona mea intima.

| RAY a răspuns:

Sunt si diverse creme pentru asta

| Elena9328 a răspuns:

Crema de epilat.

| Anonim820 a răspuns:

Benzina si niste chibrite happy

| eueu1996 a răspuns:

Eu ma fac cu aparatul de ras. am unul ft bun cumparat din Italia. e drept ca creste mai repede dar cu alt cv nu pot suporta poti folosi si bigul cel cu 3 lame de la gilette e ft bun