| Maria_5443 a întrebat:

Fetelor cu ce va epilati pe maini?

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Epilatul pe maini(brate) nu este indicat, dar daca totusi o faci alege o crema depilatoare.in nici un caz ceara, aparat sau lama!

| VanillaBear a răspuns:

Cu epilatorul eu deoarece pielea de pe maini nu reactioneaza bine la ceara (pentru mine)... dar ceara cred ca este mai rapida tongue
Incearca si ceara si vezi sa nu ti se inroseasca mainile ca s-ar putea ca pe pcicioare de ex sa nu ti se intample nimic dar pe maini...

Noroc happy

xoxo Vanilla

| bells a răspuns:

Cu crema Veet. e foarte buna.doar sa nu te dai ci bic'ul pentru ca iti va creste mai des.

| myha a răspuns:

Ceara.
Cea mai buna optiune
Te inrosesti, dar nu iti ies bubite
Nu pateesti nimic, crede-ma:*

| Diana_3268 a răspuns:

Eu ma fac cu ceara si sunt foarte multumitahappy