| alina_4026 a întrebat:

Fetelor cu sarbatoarea de ieri.Eu sint o persoana slaba cu parul lun negru, nu as spune ca sint urita.Insa imi place ca eu mereu sa arat bine. Dar cind sint intr-o gasca unde sint mai multe fete si arata mai bine ca mine ma simt incomad, mai ales daca sint cu prietenul meu.Eu vreau ca el sa imi traga atentie numai mie. Voi ce ma puteti sfatui? poate sa fac vreo schimbare la mine?

5 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic deosebit. Prietenul tau te-a ales pe tine si ii placi asa cum esti tu si probabil ai multe calitati. Chiar daca el poate admira in secret alte fete, aleasa lui esti tu si sentimentul de iubire il simte pentru tine. Poti doar sa fii vesela, sociabila si sa te faci placuta prin felul tau de a fi. Restul trucurilor feminine probabil le stii f bine si pune-le in aplicare(un machiaj dragut, o coafura frumoasa). Pupic!

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai eu cred ca ai putea sa-ti faci o schimbare...
Sa te imbraci mai diferit, incat acele fete sa se uite altfel la tine ...Sa te machezi altfel :
http://www.eyeslipsface.com.ro/look-de-vedeta.php?lang=ro

| ynna93 a răspuns:

Sa fii cat mai sigura pe tine de acum incolo, si daca te simti tu bine asa cum esti sa nu te intereseze cum arata altele.winking

| Dimineata a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa fi tu insuti, nu te schimba pentru altcineva, iar daca o faci fa'o doar pentru tine.
O schimbare poti face prin ati schimba stilul, vestimentatie, coafura, machiajul.
Cu prietenul tau, daca ti se pare schimbat si le da atentie alora fete, atunci lasa'l, inseamna ca nu te merita. Bafta!

| CaleMercury14 a răspuns:

Eu mai inainte tot ma simteam incmod si imi parea ca arat caraghios, iar acum numai ca imi inchipui ca le pot face pe alte fete sa se simta la fel cum ma simteam eu imi dau friu emotiilor. Spre ex la o discoteca dansam si eu asa nu prea bine cind am vvazut ce fac altele am inceput a dansa asa cum o pot eu face cit mai bine si toti au ramas cu gurile cascate.sa fii mereu sigura numai pe tine si de fiecare data sa-ti schimbi coafura cit mai extravaganta.bafta