| Spiriiii a întrebat:

Este buna masca de par planet spa de la avonbatting eyelashes?
Funditahee hee:*

7 răspunsuri:
| Miuriel a răspuns:

Buna! Eu sunt reprezentant Avon si ti-o recomand cu incredere.Eu si prietenele mele am folosit. o si nu ne-a dezamagit.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| ericka9 a răspuns:

Nu cred chiar daca nu am incercat.Mai bine iti faci tu o masca de par cu ulei de masline, succes garantat.Sau daca tot vrei o masca din magazin, incearca ceva de la Dove sau Nivea.:*

| Kokolina a răspuns:

E super o folosesc si eu si chiar e foarte buna:X:X... o ador cumparati-o cu increderewinking:X:X

| ****TiNaaaaa**** a răspuns:

SUPPER buna o recomand mie imi place foarte mult! toate produsele de la planet spa sunt bune am si eutongue:* pentru comenzi si inscrieri persoanelor din iasi dati add la marta_caty

| AVONalina a răspuns:

DA este cea mai buna! MAI ales aia cu OREZ sau cu Masline! Iti curata fata in profunzime! EU O ADOR! intra pe blogul meu si hai sa iti povestec mai multe! http://avonromania.blogspot.com/

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Da este buna big grin

| ღßaßÿღ a răspuns:

Eu o folosesc cu incredere de ceva timp si pana acum nu m-a dezamagit...