| anonimu123 a întrebat:

Cum reactioneaza o fata cand ii place un baiat necunoscut! Fetelor cand mergeti pe drum si va place un baiat cum reactionati?!

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Ma uit la el ce sa faclaughingDaca ma baga in seama bine, daca nu nu. nu stau sa mi se puna pata pe el.winking

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Sincer?
Eu rosesc imediat, si ma uit in alta parte.

Sunt o timida incurabila.

| Emma a răspuns:

Il privesc insistentlaughing dar am grija sa nu ma vadabig grin

| aangelia a răspuns:

Ii dau un cot prietenei mele ma uit la el din urma si imi trece. nu cred in dragoste la prima vedere!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trec normal pe laga el si ma uit la el avand grija sa nu ma vada

| IloVeMcDonalds a răspuns:

Incercam sa-i evitam privirea happy