| ivan9696 a întrebat:

Fetelor, cum reactionati daca un baiat care va place s-ar pune in genunchi in fata voastra si v-ar spune ca va iubeste.da sincer fara vrajeala adica sa vedeti ca el chiar e topit dupa voi?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

I-as respecta gestul, fara insa a-i da sperante daca persoana in cauza nu ma intereseaza.

| LoveSleep a răspuns:

De tot râsul. Ai grești epoca. Poate era ceva acum mult timp, dar acum, e de toată jena. O să fii luat drept fraier și disperat. Îți sugerez să n-o faci.

| SkyPilot a răspuns:

Cam teatral si cam siropos. Exista metode mai efective de a transmite unei fete sentimente puternice. LoveSleep are dreptate, risti sa te faci de bascalie!

Răspuns utilizator avertizat
| diaadb a răspuns:

E un gest super frumos, si merita respect. Nu multi baieti fac asta, mie mi s-a intamplat si am ramas suprinsa ba chiar arata ce suflet are.
In schimb daca fata nu simte nimic, nu prea ai ce sa rezolvi.

| ruxandrasipoculescu a răspuns:

Daca il iubesti frumos din partea lui pentru gestul facut.
Daca nu, la fel, frumos din partea lui pentru gestul facut dar e bine sa ii spui ceea ce simti si sa nu ii creezi impresia ca il placi si de fapt nu.
Nu se merita sa-ti bati joc de asemenea persoane.
Mai bine le spui verde in fata ce si cum.