| Daliana :) a întrebat:

Fetelor, cum scapati de celulita de pe picioare? Exista niste creme am inteles, dar nu stiu cat sunt de eficiente straight face De miscare nu se mai pune problema, pentru am avut piciorul rupt si acum fac fizioterapie. Si am putina celulita pe picioare si pe fund si vreau cu disperare sa scap de ea pentru ca vine vara! Pana la vara vreau sa scap sad. Ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O alimentaţie săracă în calorii, multă mişcare şi împachetări cu creme termice anticelulitice.
Pa, pa.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Eu asta folosesc de o saptamana.Acum nu stiu inca sigur cat ii de bun http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/productdetails.page. :)

| laura_9178 a răspuns:

Sport, sport, sport

| Daliana :) explică:

Cred ca n-ati inteles ca nu pot sa fac sport happy Pentru ca nu am cum. de aceea am cerut alte sfaturi.

| blondix_2927 a răspuns:

Si eu am acea problema, adica inainte de Paste eram slaba, pentru ca nu prea mancam. dar acum m-am ingrasat, am inceput sa mananc intruna... e greu sa te mentii slaba cand ai prieten, adica ei ar manca la orik ora...straight face vreau sa nu mai mananc si nah putin sport si o sa slabescwinking incearca si tu straight face mai ales ca e primavara, profita. fa o scurta plimbare, cu rolele, inot, mergi la salawinking orik.