| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp am observat ca am inceput sa am foarte multa celulita, mai ales pe fund, pe tot piciorul, pe burta. Am inceput sa fac sport, incerc sa tin si un regim. ce altceva imi mai recomandati sa fac ca sa scap cat mai repede, vreau sa nu mai am deloc pana in vara. este foarte inestetic si imi este jena. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Apaaaaaaaaa.

| RAY a răspuns:

Sportul nu slabeste, regimul nu slabeste ba ingrasa ce ciudat nu, pai regimul forteaza organismul sa reduca arderea grasimilor iar sportul facut si daca manci mult degeaba il faci, dieta ideala e
proteine in prima faza 2 saptamani
legume, fructe in faza a doua
in faza a treia ambele dar in fiecare zi diferite, dieta poate fi urmata pe viata
sportul 30 de minute de sport sau mers pe jos macar 3 ore zilnic
bafta multa

| Carmen27 a răspuns:

Buna. Cel mai mult de ajuta sportul, de exemplu alergatul. Trebuie sa stimulezi muschii din zona in care s-a depus celulita, de asemenea ca o ultima solutie ai putea incerca si sauna.