| Diaaa1 a întrebat:

Vine sezonul de vara si am putina celulita si vergeturi pe fund..si as vrea sa scap de aceasta mica problema. ce creme sau tratamente naturiste imi recomanadati?
Dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Ce creme ma fato, astea-s numai prostii care nu ajuta la nimic.
Nu mai vrei celulita si vergeturi? Atunci fa o schimbare in stilul tau de viata. Pune-ti alimentatia la punct si fa sport. Cam asta este secretul, HARD WORK.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Eu iti recomand aceasta crema : http://www.farmec.ro/produse/corp/crema-anticelulitica-19.html este foarte buna.
Daca vrei sa vezi opinii ruleaza pe site-ul ala in jos si vezi parerile celor care au folosit-o.
O zi frumoasa sa ai! :)