| EVA9443 a întrebat:

Fetelor cum va mai prindeti parul? nu stiu cum sa-l mai prind, il intind cu placa dar se rupe.

8 răspunsuri:
| 23DiaDia a răspuns:

Nu se mai poarta parul intins cu placawinking acum sunt la moda uclele rare si jucause iar aspectul cat mai nauralwinking sunt foarte multevarinte, un coc prins forte sus si dezordonat, coada de cal, o coada pe o parte impletita doar putin la radacina, impletitura la spate foarte lejera, prins in coada de cal apoi cu o clema care sa tine binewinking astea sunt variantele cele mai des folosite de mine. sper sa te ajutewinking

| mona a răspuns:

Coada de cal, coc frantuzesc sau spic

| iulik1994 a răspuns:

Incearca sa il impletesti in spic, daca stii cum.e foarte comod si lejer.:*

| samynța a răspuns:

In coada, foarte simplu happy.

| flory007 a răspuns:

Eu il prind in coada si il impletesc