| RollShot a întrebat:

Fetelor, daca ati pleca in vacanta doua saptamani intr-un loc calduros ce ati pune in bagaje? cel mai amplu, lung, bun si folositor raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
-Periuta de dinti
-Pasta de dinti
-Costum de baie
-Absorbante
-Sandale
-Haine de vara
-Spray pentru protectia pielii de soare sau autobronzant
-Pafum
-Deodorant
-Perie de par
-Ochelari de soare
-Crema depilatoare
-Cosmetice
-Lenjerie intima
Sper ca te-am putut ajuta! Pupici :*

| RollShot explică (pentru RyGoLeTa):

Mersi frumos!happy:*

| RyGoLeTa a răspuns (pentru RollShot):

Cu placere.Eu iti multumesc pentru fundita! Mersi mult!:*

5 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Pai, sa incepem cu protectia un ulei de protectie anti soare,ocelari de soare,palarie,ubreluta,Multe sticle cu apa rece.(Astea se pot cumpara si de acolo).P.S. protectiea e cea mai importanta...
Imbracaminte: Pantaloni scurti,Tricuri,Fuste, Costum de baie,(Si daca cumva e frig seara :Un hanorac, Pantaloni mai grosi)
Incaltaminte: Papuci de plaja, Balerini, Pantofi..Si cam atatlove struck Funda?

| MhPnr a răspuns:

E simplu :
- costum de baie, eventual două dacă vrei să îl mai schimbi.
-haine
-pasta de dinţi / periuţa / deodorant / şampon / săpun / parfum / tampoane ( în caz de orice )
-sandale / şlapi
-lenjerie intimă
-ochelari de soare
-telefonul mobil
-căşti
-aparat foto
-cremă de soare sau spray
-o pălărie împotriva insolaţiei
happy Distracţie plăcută, drum bun, să te distrezi, sper că te-am ajutat! :*

| KellyZasha a răspuns:

Toate de la௰RyGoLeTa௰ +
-pantaloni scurti
-tricouri lejere si de culoare deschisa
-multe agrafe de par
-o palarie sau ceva impotriva insolatiei
-sandale
-papuci de plaja
-cateva haine mai groase in caz ca vine vreo ploaie
sper ca te am ajutat