| theprettyreckeless a întrebat:

Fetelor, dintre Avon si Oriflame, care produse le considerati mai bune?

21 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Avon

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Cele de la Avon
Pup:*

| nicoleta01 a răspuns:

Farduri Avon, parfumuri Oriflame:X

| PrecioussGirl a răspuns:

Avon.
foarte rar oriflame

| cherrybomb a răspuns:

Nici unul. sunt scumpe si de proasta calitate mai bine iti iei de la alte firme.
daca ar fi sa aleg intre cele 2 calitate pret oriflame.

| VogueAdicction a răspuns:

Avon nu sunt asa de bune. Alea de la Oriflame sunt mai scumpe, si sunt si mai de calitate.

| isauranick a răspuns:

Oriflame

| Karinakari99 a răspuns:

Eu cred că cele de la Avon.

| LiaYapp a răspuns:

Oriflame

| Aanyaa a răspuns:

Orilfame, nu sunt multe dar sunt folositoare, la avon apar produsele ca ciupercile dupa ploaie, care mai de carehappy

| Neddme a răspuns:

Eu folosesc produse de la Avon happy

| Diana3 a răspuns:

Avon

| Ramona3766 a răspuns:

Mie imi plac mai mult produsele de la Avon. Si catalogul e mai practic, poti sa ai habar de cum miroase un parfum pe care vrei sa-l cumperi.

| PCH a răspuns:

Lady's

| AngelNycoleta a răspuns:

Cele de la aavon

| lolitaa18 a răspuns:

Oriflamehappy

| sorina_2044 a răspuns:

Nici una, eu am folosit 8 ani de zile fara nici un rezultat, din punctu meu de vredre cele mai bune sunt produsele pe care le gasesti in farmaci. Aata cred eu acum depinde de la om la om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie de la Avon imi place mascara super shock si accesoriile lor.
De la Orifflame, aaa, gelurile de dus imi plac pentru ca miros frumos.
Dar nu imi plac aceste doua firme, prefer Seventeen, Maybeline, L'oreal, Astor, Sephora.

| Danielairina a răspuns:

Avon

| Iulia_9456 a răspuns:

Buna! Pai, mie una imi plac produsele ambelor firme, dar cele de la Oriflame sunt mai ieftine! :*

| SilviaGirl a răspuns:

Ambele sunt buune depinde ce cauti