| Sara a întrebat:

Fetelor. help me! mi am cumparat ceara la rece la borcanel cu spatula. mi am aplikat o pe picior crying si e naspa nu se intinde deloc in strat subtire. cand icerc sa aplic fasia de hartie sa o scotcrying nu intinde laughing mai tare nici parul nu l indeparteaza. ce fac?

3 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Mai bune sunt benzile depilatoare, cu ceara rece.stratul de ceara este deja intins si nu ai probleme...in cazul de fata nu stiu ce sa-ti zic...incearca sa o incalzesti ff putin...nu stiu ce sa zic!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ceara nu este bună.
Trebuie să cumperi alta și de data asta încearcă una caldă.
Un epilat reușit fără bătăi de cap.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara alta, iar ceara care ramane pe picior o cureti cu spirt