| lorenutza55 a întrebat:

cum as putea sa ma imbrac in club acu...pe vremea asta? adica, merg botinele? sau cizmulite mai subtiri cu o rochita si dress? astept pareri! va pup mersi.

Răspuns Câştigător
| SunnyFlame a răspuns:

Pai
1. pantaloni scuri sau lungi de blugi si un maieu cu paiete :X sclipitor
sau ofustita de blugi si la fel un tricou si niste botine
pantofi cizme
o rochita neagra mulata
poti sa iti faci pau cret si sa iti pui o mica agrafa asa.de chestie.
sau poti sa iti iei colanti si un tricou mulat mai lung si ii pui o curea de aia din elasticbatting eyelashes
sau intr.o bluza mai decoltata si niste jeans albastri deschis si o pereche de botine love struck
sau o rochitta cu ceva sclipici.si ai putea sa iti prinzi parul asa lejer si niste cercei rotunzi si mari[scuze pentru greseli]bafta funda?