| tom151955 a întrebat:

Fetelor,imi zice si mie cineva un salon de cosmetica,in Brasov, dar care sa aiba o cosmeticiana foarte buna?happy

Răspuns Câştigător
| malina1111 a răspuns:

Http://www.google.com/......Http?/url Sunt o gramada! Te pup! Funda?

| tom151955 explică (pentru malina1111):

Vreau o cosmeticiana care sa aiba o mana usoara! saloane sunt peste tot, dar mi-e teama "pe mana cui o sa pic"hee hee! Oricum, mersi:*

2 răspunsuri:
| malina1111 a răspuns:

Pai stai linistita ca nu iti fac nimic rau! Mai intai eu cred ca dau proba pentru slujba si tund manechinele cu par ca sa aiba jobul! Sigur ca nu o sa iti faca nimic si o sa te faca perfecta!