| YourGirl93 a întrebat:

Fetelor, in legatura cu epilarea inghinala.Personal folosesc lama de ras, dar in ultima vreme ma irit mai tare ca de obicei. Stiti vreo alta metoda in afara de epilat si ceara, ceva mai putin dureros si care sa nu aiba efecte din astea... eventual sa dureze si mai mult? big grin

4 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Incearca cu foc, am inteles ca e simplu si nu doare

| contvechiidc a răspuns:

Este o crema sepeciala depilatoare nu doare de loc iti dai pe picoare. stai 3 min si te duci sa te speli pe picioare... sper ca te-am ajutat

| YourGirl93 explică:

Am inteles...cred ca asa se epileaza cryssu laughing

| Ax a răspuns:

Exista o crema epilatoare o intinzi si are o paletica mica si apoi o iei cu paletica si nu doare deloc incearca asta fac si eu