| Carmen_9342 a întrebat:

Stiti vreo metoda de a incetini cresterea parului epilat? Ca plec la mare si nu vreau sa ma rad din 2 in 2 zile. Cu crema ma irit, cu ceara ma doare si tot creste, epilator nu am...numai lama. Va rog! Funda:*

Răspuns Câştigător
| Deea4ever a răspuns:

Nu inteleg de ce te razi! a doua zi a crescu fa-te cu benzi de cearaa suporti si tu aplici bezine si tragi taree! te dore pe moment dupa iti faci un dus si te dau ca spirt sau crema aaa! sau vitamina A uleioasa! aia ii cea mai buna! tongue sper ca te-am ajutat :X