| Madalina_9156 a întrebat:

Fetelor nu va mai macheati ca e impotriva lui Dumnezeu!

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Can't tell if trolling or just really stupid...

| BubuLina999 a răspuns:

Madalina nu e nimic gresit sa ai grija de tine sa incerci sa te faci frumoasa. fiecare om are dreptul sa faca ce vrea cu corpul, pielea si viata sa. si dumnezeu nu te judeca pentru asta.

| CARMENCITA a răspuns:

Daca tu asa crezi te priveste.Nu este adevarat ca e impotriva lui Dumnezeu sa te machiezi.Probabil faci parte din vreo secta ca nu am mai auzit asa ceva in nici o religie.Fiecare este liber sa faca ce considera.Nu este un pacat sa te machiezi.Nu e frumos ce faci tu.Mai citeste si tu despre religie ca esti dezinformata si citeste si Noul Testament.

| Saya_1767 a răspuns:

Scrie in Biblie? Sau ai avut o revelatie?
Daca scrie in Biblie zi-mi citatultongue

| BiancaDenisa a răspuns:

Eu,Madalina nu ma machiez deloc!

| Psihoyounger a răspuns:

laughing Ce de ştii tu măi Mădălina măilaughing De unde ai scos-o şi pe asta?

| justme91 a răspuns:

Nici sa nu te epilezi pe picioare(in alte parti nu mai zic) ca tot impotriva barbosului e.

| 37celsius a răspuns:

Minciuna mai mare puteai sa bagi? Sooooooooooooooooooo not true! Evident ca daca te aranjezi ca o cu*** e impotriva lui Dumnezeu, dar altfel nu e. Da stiu, Lui ii place natural! dar nu e un PACAT. GOD, LOCO PEOPLE!

| lipitoOarea a răspuns:

Nu ma machez. Am alergie la farduri sad

| Yep a răspuns:

*fuge repede la spovedit*

| ßσьσсєℓα a răspuns:

1. Da ce te bagi lasa-ne in pace ce te intereseaza daca ne machiem sau nu, poate ma machiez si ce e o sa ajung in iad ca ma - m machiat, ca doar si eu pot sa pun minciuni pe net de exemlu : Sa nu te c*** la veceu ca vei ajunge in iad!
2. TPU este un sait pentru intrebari nu pentru aberatii, minciuni sau amenintari.